Стрибок над пляжем Ми любимо Альбатрос! Відкриття нової зміни Ранок на пляжі Острівці рятівного затінку В теплій воді Чорного моря

Як замовити путівку в ОК «Альбатрос»?

Що необхідно знати для придбання дитячої путівки для літнього відпочинку на березі Чорного моря в оздоровчому таборі в районі Кароліно-Бугазу?

Вартість дитячої путівки терміном на 21 добу становить 10300 грн без ПДВ.

Також завжди існує можливість організації зміни для відпочинку дітей будь-якої тривалості. Вартість перебування однієї дитини протягом однієї доби становить 490,48 грн без ПДВ.

У разі Вашої зацікавленості, просимо проінформувати нас щодо кількості дітей, які виявлять бажання відпочити в ОК «Альбатрос» згідно наданого графіку.

Можливі і вітаються колективні заявки. У будь-якому випадку ми готові розглянути усі варіанти та піти назустріч нашим потенційним клієнтам.

Для отримання путівки в ОК «Альбатрос»:

  1. Оформити заяву за наданим зразком: Завантажити зразок Заяви
  2. Надіслати скан-копію заяви в електронному вигляді на адресу: a.varenyk@ilk.uspa.gov.ua.
  3. По електронній пошті Ви отримаєте рахунок. Після оплати, на зазначену електронну адресу необхідно надіслати скан.копію платіжного документу.
  4. Ваша путівка чекатиме на Вас в каб № 3 будівлі управління порту за адресою м.Чорноморськ, вул.Праці 6 (Вареник Ангеліна Олександрівна 096-35-80-165) або, за Вашим бажанням, в ОК «Альбатрос» (Слюсар Ольга Зіновіївна 067-81-00-181).

Які документи і довідки потрібно мати при собі вашій дитині для заселення в табір?

  • довідку про щеплення;
  • довідку про епідеміологічний огляд і відсутність педикульозу;
  • довідку про загальний стан здоров'я, якщо дитина перебуває на Д-обліку, вказати діагноз.

Додаткові питання що до отримання путівок та інформацію просимо надсилати за адресою: 68001 вул. Праці 6, м. Чорноморськ, Одеська обл. або ел. поштою: n.bartoshyk@ilk.uspa.gov.ua; o.sliusar@ilk.uspa.gov.ua; контактні  тел.: (04868) 756-21, 067-81-00-181 – заступник директора ОК «Альбатрос» Слюсар Ольга Зіновіївна.

Запевняємо вас, що частина літніх канікул, проведених вашою дитиною в нашому таборі залишать для нього найкращі спогади і бажання повернутися в це місце в наступному році.

ВВЕРХ