Стрибок над пляжем Ми любимо Альбатрос! Відкриття нової зміни Ранок на пляжі Острівці рятівного затінку В теплій воді Чорного моря

Місце розташування ОК «Альбатрос»

ОК «Альбатрос» розташований в екологічно чистій зоні відомих курортів Грибівка та Кароліно-Бугаз, безпосередньо на березі Чорного моря, поза населеним пунктом.

Територія загальною площею 30 га є прекрасним зеленим парком з різноманітними квітами, деревами, газонами. Затишні альтанки та місця для відпочинку гостинно запрошують дітей та їх батьків.

ОК «Альбатрос» відраховує свій вік з 1969 року та щорічно приймає на оздоровлення 900-1000 дітей.

Умови проживання та відпочинку

Всі діти розміщуються по 2-3-4 дитини в кімнаті у 4-х поверхневому спальному корпусі. Майже кожен номер обладнаний туалетними кімнатами з душем. Всі кімнати з умивальниками. Є ряд номерів блочного типу, який включає 2 кімнати (на 2-3 дитини) і душову. Номери укомплектовані меблями (ліжка, тумбочки, шафи, стільці і т.д.). В фойе корпуса розташовано телевізор, м'які меблі.

Загони формуються по вікових категоріях по 25-30 дітей. У кожному загоні працюють по 2 вихователі.

Піщаний пляж площею 1 га обладнаний тіньовими навісами. Діти купаються в морі двічі на день. Під час купання обов'язково працює рятувальна і медичні служби.

5-разове харчування організоване в одну зміну. Щодня в раціоні дітей присутні свіжі фрукти, овочі, кондитерські вироби, морозиво. Їдальня розрахована на 600 посадочних місць – 4 зали по 150 місць.

Особлива увага приділяється санітарному стану харчового блока та житлових будиночків. Щотижня проводиться зміна постільної білизни.

Можливість холодного і гарячого водопостачання впродовж дня забезпечується завдяки роботі двох власних артезіанських свердловин і котельної. Територія комплексу знаходиться під цілодобовою охороною, посиленою уночі.

6946 6939 6938 6937

Організацією відпочинку дітей займаються досвідчені педагоги – вчителі, студенти педагогічних ВНЗів. Щодня проводяться дискотеки, культурно-масові та спортивні заходи. До послуг відпочивальників: літній концертний майданчик, ігротека, де розташовані столи для настільного тенісу, стадіон, футбольне поле, спортивні майданчики для ігор у баскетбол, волейбол. Криті приміщення дають можливість організувати змістовне дозвілля дітей під час негоди.

Діти власноруч виготовляють сувеніри і подарунки з природного і підручного матеріалу для батьків і гостей комплексу в гуртках «Умілі руки» для хлопчиків і «Майстриня» для дівчаток.

Щорічно ОК «Альбатрос» повною мірою забезпечується необхідним спортивним інвентарем, ігровим устаткуванням, канцелярським приладдям.

Для вашої зручності також існує можливість організації відпочинку дітей будь-якої тривалості.

Медичне обслуговування та санітарний контроль

Цілодобове медичне обслуговування. На початку зміни формуються групи здоров'я відповідно до медичних довідок дітей. Обладнаний медичний кабінет, кількість ізоляторів відповідає вимогам. Досвідчені лікарі-педіатри, при необхідності, цілодобово нададуть першу медичну допомогу. Двічі в зміну працівниками Держсанепідслужби контролюється виконання санітарно-гігієнічних правил і норм: обстежується питна вода, морська вода і морський пісок на наявність яких-небудь збудників.

Ми впевнені, що оздоровчий комплекс «Альбатрос» стане для дітей цікавим та корисним місцем для проведення літніх канікул!

ВВЕРХ