Стрибок над пляжем Ми любимо Альбатрос! Відкриття нової зміни Ранок на пляжі Острівці рятівного затінку В теплій воді Чорного моря

ОК «Альбатрос» готується до відкриття літнього сезону 2019

У дитячому таборі активно готуються до відкриття літнього сезону, тому будь-яка допомога із благоустрою території є затребуваною, корисною і украй необхідною.

07 червня в «Альбатросі» активно працювали члени Профспілки робітників морського порту «Чорноморськ» на чолі з його лідером Олегом Івановим.

Основною рушійною силою заходу стали співробітники служб і відділів Адміністрації морського порту Чорноморськ та працівники ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ».

001 002 003 004 005 006 007 008

Активісти прибрали від сміття і листя територію дитячого табору, побілили бордюри, вимели доріжки тощо.

Ще один рейд з приведення до ладу території «Альбатросу» відбувся 10 червня – красоту в таборі наводили члени Профспілки робітників морського транспорту морського порту Чорноморськ під головуванням Сергія Бризгалова.

Обидві профспілки порту вже багато років поспіль підтримують ОК «Альбатрос» і в придбанні необхідних матеріалів та інвентарю.

На думку портовиків, добре, коли такі корпоративні заходи проводяться дружним колективом – і весело, і з користю для справи.

Перша зміна дитячого табору стартує вже 16 червня. Запрошуємо усіх бажаючих весело і активно провести літні канікули в ОК «Альбатрос»!

ВВЕРХ