Стрибок над пляжем Ми любимо Альбатрос! Відкриття нової зміни Ранок на пляжі Острівці рятівного затінку В теплій воді Чорного моря

Корисні поради

Нижню білизну та шкарпетки, якщо діти їдуть на 21 день, потрібно брати з собою на кожен день. Чи дати половину, забрати брудне і привезти чисте у батьківський день. Якщо такої можливості немає, треба навчити дитину прати свої особисті речі.

Збираючи дитячі речі в табір, їх краще підписати перманентним маркером. Особливо ті з них, які легко втрачаються: кепки, куртки і взуття. При цьому, позначити приналежність речі потрібно не таємним знаком, зрозумілим тільки хазяїну, а ім'ям і прізвищем.

Якщо ваша дитина вже в підлітковому віці – не полінуйтеся, подивіться, що він/вона бере з собою. Щоб не вийшло, що дітки протягнули з собою алкоголь, сигарети та інші «вибухонебезпечні» матеріали.

Дорогих речей давати не потрібно: хоч у нас випадків крадійства не було, але краще обійтися без спокус. Ми не радимо давати дітям ігрові приставки на зразок PSP: тоді дітям ніколи спілкуватися, вони займаються тільки іграми.

Ще один важливий побутовий момент. Не варто купувати дітям перед від'їздом усе нове: іноді вони, зваливши нові речі в загальну купу, потім не можуть навіть пізнати їх. Краще давати не нові речі – діти їх пам'ятають, та й не так їх шкода, якщо загубляться. Кепок або панамок краще давати дві, першу втрачають відразу...

В той же час, в таборі щодня проходять заходи, дискотеки. Дівчата і хлопці хочуть сподобатися один одному, тому і виглядати хочуть дуже красиво. Дайте дівчинці в табір гарну сукню, а юному джентльмену модну футболку – все одно до осені вони виростуть з цих речей.

Якщо у вашої дитини рідкісні харчові алергії, якщо він/вона страждає на астму, якщо дитина чогось не їсть ні в якому разі – про це обов'язково треба повідомити вихователів, щоб вони знали, що зробити і як допомагати дитині.

Трудова дисципліна

Після підйому ми приділяємо 10 хвилин нашого часу для того, щоб скласти свої речі в шафу, застелити ліжко, а після щільного сніданку прибираємо свої кімнати і територію навколо свого будиночка. Через 20 хвилин ми насолоджуємося відпочинком на пляжі.

І пам'ятайте: табір – це маленьке життя! Для вашої дитини це школа самостійного життя (хай і під наглядом вихователів). І якщо раптом ваші дітки після відвідування «Альбатроса» навчилися тримати віник і швабру в руках, стали робити зарядку, складати речі в шафу і самостійно заправляти ліжко, знайте – це позитивні наслідки літнього відпочинку вашої дитині у таборі…

Залишилися питання? Зателефонуйте, або надійшлить email.. Із задоволенням дамо вам відповідь!

ВВЕРХ