Стрибок над пляжем Ми любимо Альбатрос! Відкриття нової зміни Ранок на пляжі Острівці рятівного затінку В теплій воді Чорного моря

Відпочинок влітку 2019

До уваги батьків, керівників підприємств, організацій, установ!
Лідерам профспілкових організацій!
Керівникам спортивних та творчих груп!

Шановні пані та панове!
Розпочинається сезон 2019 року! Ми раді повідомити вам, що оздоровчий комплекс «Альбатрос» Адміністрації морського порту Чорноморськ, який розташований за адресою: Овідіопільський район, с. Грибівка, вул. Середня, 35, готовий прийняти на відпочинок та оздоровлення дітей шкільного віку за наступним графіком:

 • 1 зміна 16.06.2019 - 06.07.2019
 • 2 зміна 09.07.2019 - 29.07.2019
 • 3 зміна 01.08.2019 - 21.08.2019

Формування загонів відбувається в перший день оздоровчої зміни з 8-30 до 10-00 за адресою: м. Чорноморськ, площа Стребка, біля літнього театру Культурно-ділового центру ДП «Чорноморськ». Відправлення автобусів о 10-30.

В день заїзду прийом дітей проводиться також безпосередньо в ОК «Альбатрос» протягом дня, в зручний для батьків та дітей час

В останній день зміни, о 13-30 автобуси з дітьми організовано, в супроводі швидкої допомоги та поліції, від’їжджають з ОК «Альбатрос» до м. Чорноморськ.

Вартість путівки до дітячого табору в 2019 році

 • вартість путівки на 21 добу за умови придбання 10 і більше путівок – 9 800,00 грн. без ПДВ;
 • вартість путівки на 21 добу за умови придбання менше 10 путівок – 10 300,00 грн. без ПДВ;
 • вартість путівки на 10 діб за умови придбання 20 і більше путівок – 4 700,00 грн. без ПДВ;

Також інформуємо Вас, що існує можливість організації зміни для відпочинку дітей будь-якої тривалості. Вартість перебування однієї дитини протягом однієї доби становить 490,48 грн. без ПДВ.
ПДВ нараховується згідно діючого законодавства України.

 До Вашої уваги:

 • організація змістовного та цікавого відпочинку,
 • 5-разове різноманітне поживне харчування,
 • цілодобове медичне обслуговування,
 • цілодобове чергування пожежної команди та пожежної машини.

Дружна родина комунікабельних життєрадісних вихователів чекає на вас в оздоровчому комплексі «Альбатрос». Запрошуємо провести ці канікули разом! Відпочиваймо із задоволенням та користю!

Щоліта в «Альбатросі» - захоплюючі подорожі. Де ми тільки не побували! Підкорювали простори космосу і глибини океанів, непрохідні джунглі і засніжені гори, об'їздили всі реальні і казкові країни. В цьому році ми пропонуємо увазі наших друзів подорож в Країну майстрів.

Оздоровча програма «Країна майстрів» — це унікальний авторський проект результат багаторічного практичного досвіду та глибоких теоретичних знань про розвиток та виховання дитини.

Головною відмінною рисою програми «Країна майстрів» є поєднання різних видів активної діяльності з освітніми та розважальними елементами, які спрямовані на розвиток особистих якостей, навичок та вмінь дітей.

Метою програми «Країна майстрів» є виховання гармонійної, успішної, всебічно розвиненої особистості, розвиток інтересу до усвідомленого вибору подальшого освітнього маршруту для кожної дитини.

Ми працюємо за класичною системою організації дитячих таборів: в кожному загоні складом 25-30 дітей працюють два вихователя. Працівники ОК «Альбатрос» — захоплені професіонали, віддані своїй справі. Їх доброзичливість і повага до особистості створюють атмосферу товариства і турботи, в якій жодна дитина не залишається без уваги.

Спортивні заходи:

Наш девіз: «В здоровому тілі — здоровий дух!» Спортивні ігри — Щодня! Футбол, волейбол, баскетбол, плавання, теніс, танці тощо.

Активні ігри і квести

Проводяться великі сюжетно-ролеві ігри та профорієнтаційні станційні квести, де кожний учасник має можливість відчувати себе частиною дружної команди, якій під силу будь-які випробування. Морський квест - «Сім футів під килем», будівельний - «Мистецтво будувати», автодорожній - «Веселий світлофор» тощо.

Творчі майстерні

Для всіх, хто йде по життю, танцюючи, або мріють цьому навчитися, припадуть до душі наші театральні постановки, танцювальні батли, зйомки короткометражних фільмів і рекламних роликів, фотополювання і фотосесії.

Нові знання та навички

Різноманітні майстер-класи, заняття в гуртках «Умілі ручки», «Майстриня»: про користь ручної праці для дрібної моторики і загального розвитку сказано багато. До того ж рукоділля - це творчість, воно розвиває увагу, вербальне і просторове мислення, розкриває творчий потенціал, привчає до праці. Всі події підпорядковані логіці жанру і наповнені хвилюючою атмосферою.

Майстер-класи в рамках програми: кулінарний - «Вкусняшка», медичний - «Інтерни», з пожежної безпеки - «Рятівник», і ще багато, багато цікавого!

Кожна зміна в ОК «Альбатрос» не схожа на попередню, ми пропонуємо нові сюжети та теми, кожний день зміни насичений незабутніми емоціями, фарбами та подіями!

Крім того, інформуємо Вас, що цей сезон – ювілейний! 50 років тому «Альбатрос» прийняв вперше на оздоровлення дітей працівників Чорноморського морського пароплавства.

В рамках святкування ми плануємо проведення різноманітних святкових заходів, зустрічі з колишніми працівниками та «піонерами» нашого комплексу. У нас є прекрасний привід провести час разом з класними пацанами та крутими дівчатами, а у вас – унікальна можливість дізнатися, як корисно та пізнавально провести літні канікули!

Будь у тренді! Приїжджай до нас!

Не зволікайте з оформленням путівок, адже кількість місць у певній зміні може бути обмежена!

У разі Вашої зацікавленості, просимо проінформувати нас щодо кількості дітей, які виявлять бажання відпочити в ОК «Альбатрос» згідно наданого графіку.

Для отримання путівки в ОК «Альбатрос»:

 1. Оформити заяву за наданим зразком: Завантажити зразок Заяви
 2. Надіслати скан-копію заяви в електронному вигляді на адресу: A.Varenyk@ilk.uspa.gov.ua.
 3. Електронною поштою Ви отримаєте рахунок. Після оплати, на зазначену електронну адресу необхідно надіслати скан.копію платіжного документу.
 4. Ваша путівка чекатиме на Вас в каб № 3 будинку управління порту за адресою м. Чорноморськ, вул.Праці 6 (Вареник Ангеліна Олександрівна 096-35-80-165) або, за Вашим бажанням, в ОК «Альбатрос» (Слюсар Ольга Зіновіївна 067-81-00-181).

Додаткову інформацію просимо надсилати за адресою: 68001 вул. Праці 6, м. Чорноморськ, Одеська обл. або ел. поштою: n.bartoshyk@ilk.uspa.gov.ua; O.Sliusar@ilk.uspa.gov.ua; контактні  тел.: (04868) 75176,  067-81-00-181 – заступник директора ОК «Альбатрос» Слюсар Ольга Зіновіївна.

Ми впевнені, що оздоровчий комплекс «Альбатрос» стане для дітей приємним та корисним місцем проведення літніх канікул!

Щоб переглянути умови відпочинку сезону 2018 перейдіть -  Відпочинок влітку 2018

ВВЕРХ