Стрибок над пляжем Ми любимо Альбатрос! Відкриття нової зміни Ранок на пляжі Острівці рятівного затінку В теплій воді Чорного моря

До уваги батьків дітей, які відпочивають у літньому таборі

Літня спека та активний відпочинок іноді втомлюють, тому дітям потрібен денний відпочинок. З 14.00 до 16.00 у нас тиха година, В цей час ВХІД НА ТЕРИТОРІЮ ЗАБОРОНЕНО! Тож організуйте відвідування своєї дитини так, щоб дати можливість відпочити і їй, і іншим дітям, що знаходяться поряд. До речі, вихователі цілодобово пильнують за дітками та теж потребують деякого часу для відпочинку.

Батьківькі дні: день заїзду, день урочистого відкриття зміни, субота, неділя.

При в'їзді до табору необхідно мати:

 • довідку про щеплення;
 • довідку про епідеміологічний огляд і відсутність педикульозу;
 • довідку про загальний стан здоров'я, якщо дитина перебуває на Д-обліку, вказати діагноз.

Особисті речі:

 1. Предмети гігієни.
  У таборі видають туалетний папір і два рушники. Але дитині належить прожити там 21 день. Тому забезпечте його тим, до чого він звик удома. Зубна щітка, паста, мило, шампунь, рушник, мочалка тощо.
 2. Головний убір.
  Двічі на день діти ходять на пляж, грають на відкритих спортивних майданчиках, тож не забудьте дати дитині улюблену бейсболку, капелюшок, бандану...
 3. Теплий та змінний одяг на випадок негоди.
 4. Спортивний одяг та взуття.
  В таборі спортсменами стають всі. А в шльопаннях і на підборах бігати незручно. Кросівки або мокасини + спортивні шорти і футболка нам згодяться завжди.
 5. Сценічний карнавальний костюм.
  Ваша дитина займається танцями? Чи у вас є які-небудь цікаві костюми з театральных постанов? Давайте дамо вашій дитині шанс реалізувати себе на сцені табору «Альбатрос»! (*щодо особистого сценічного вбрання – це необов'язково, в таборі теж є яскраві костюми).
 6. Плавки/купальник, гумові тапочки, великий рушник для душу.
 7. Гроші дитині швидше за все непотрібні. Про усі додаткові збори (фотографії, сувеніри, відеодиски) ви будете попереджені вихователями додатково. На території табору НЕМАЄ магазинів з газованою водою та чіпсами, так що кишенькові гроші просто не буде можливості витрачати.
 8. Ми не будемо заперечувати, якщо дитина, що страждає алергією, спатиме на подушці, привезеній з дому.
ВВЕРХ